Кошик 0 x

Початок щастя і турботи

Шлях продукції Season від задумки триває щонайменше місяць творчих пошуків-проектування і 2 тижні виробництва. Кожна колекція — диво, але й нові виклики для втілювачів. Де шукати м’яку і стійку вовну для пальт, які обрати матеріал для тренчів, як зробити ціну вигідною для клієнтів? 

Щоб тішити красунь якісними і вишуканими виробами команда слідкує за кожним етапом виготовлення. Сорочка, пуховик, сукня — усе потребує креативності і дотримання технології. Ділимося усіма етапами подорожі одягву від дизайнерки до муз. 

Проектування

1. Пошук актуальних моделей, вивчення тенденцій, аналогів і кольорів 

2. Вивчення асортименту матеріалів підбір тканин

3. Тестування зразків матеріалів 

4. Розробка конструктором моделі за ескізом 

5. Пошиття зразка за первинними лекалами

6. Коригування і затвердження конструкції 

7. Робота конструктора над поправками, створення робочих лекал 

8. Створення робочої документації для запуску моделі у виробництво 

Виробництво

2. Підготовка сировини для виробництва з обов’язковою перевіркою якості розкрою за лекалами партії.  Від 100 до 400 одиниць пошиття здійснюється високотехнологічним потоком, де працює 22 кравчині

3. Остаточна волого-теплова обробка й упаковка 

4. Контроль якості кожного етапу

Підготовка до випуску 

1. Отримання і затвердження продукції з фабрики  

2. Фото для каталогу 

3. Упаковка

4. Реклама 

5. Доставка 

Магазини в Україні 

Суцільна насолода — красиві і надійні речі в гардеробу з любов’ю від Season! Придбати речі можна у магазинах: Київ — ТЦ «Doma Center», «Gorodok», Одеса — ТРЦ «Riviera», Львів — ТЦ «Шувар». А також на сайті й  у соціальних мережах: Instagram https://instagram.com/season.ua?utm_medium=copy_link і Facebook https://www.facebook.com/www.season.net.ua/

Обмін, повернення і доставка 

Комфорт і радість жінок — наше кредо. 

Допомагаємо обрати свої речі в магазинах і онлайн, втім остаточне рішення за клієнтом. Season без проблем оформить обмін/повернення, якщо така потреба виникне. З умовами обміну/повернення можна ознайомитися тут (добавить сюда ссылку на условия обмена и возврата). Доставляємо по Україні з «Новою Поштою», залюбки відправляємо світом — термін доставки від 2 тижнів. 

Share:

Comments(0)

Write a comment

X
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop