Кошик 0 x

Season прагне і долучається до екосвідомості — використовує мінімальне пакування, утилізовує відходи виробництва і шиє захисні маски з залишків тканин. Ділимося підбіркою українських брендів, який не байдуже на природу. 

Roussin

Основний принцип sustainable бренду Софії Русінович – recycling. В асортименті вирізняються футболки, виготовлені з футболок старих колекцій та пофарбовані за методом tie-dye, світшот No-waste з клаптиків тканини, що залишаються після шиття, речі зі світловідбивної тканини для безпеки руху на дорозі, сумки з поліетиленових пакетів і плівок. 

Suburban Europe

Для того, аби зберегти планету, не обов’язково відмовляти собі у красивих нарядах. У Suburban Europe ти неодмінно знайдеш «ту саму» суконьку, яку малювала собі в уяві. Тут є речі з натуральних тканин як на кожен день, так і на свята і костюмовані вечірки. 

Ksenia Schnaider

Одна з найбільш відомих українських дизай- нерок прославилася не тільки своїми надзви- чайно стильними показами прет-а-порте, а й екосвідомим підходом до моди. Більшість речей її бренду пошиті з обрізків непотрібного текстилю або вторсировини, проте виглядають абсолютно сучасними й при цьому зручними для того, аби носити хоч щодня.

RCR Khomenko

Ще кілька років тому молоду дизайнерку Ясю Хоменко вважали дивачкою: мовляв, навіщо перешивати старий одяг, коли можна купува- ти новий текстиль? Тепер шоурум її бренду став меккою екосвідових модниць як із України, так і з країн ближнього зарубіжжя. Молода дизайнерка купує речі у секонд-хендах і шиє єдині в своєму роді предмети одягу із яскравими принтами у стилі Енді Уоргола.

Ochis

Українські стартапери просувають ідеї екосвідомості в маси на європейському рівні: саме цей бренд виробляє оправи для перших у світі sustainable окулярів. Аксесуари вироблені з біорозкладального матеріалу, в складі якого є кава. Засновники бренду стверджу- ють, що його навіть можна компостувати!

Share:

Comments(0)

Write a comment

X
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop